- Dárkové kazety
- Manžetové knoflíčky na zakázku
- Manžetové knoflíčky s monogramem
- Košile na manžetové knoflíčky a doplňky
- Manžetové knoflíčky luxusní
- Dřevěné manžetové knoflíčky
- Dámské manžetové knoflíčky
- Pánské manžetové knoflíčky
- Krabičky manžetové knoflíčky
- Svatební manžetové knoflíčky
- Manžetové knoflíčky + motýlek
- Manžetové knoflíčky designové
- Manžetové knoflíčky + kravata
- Manžetové knoflíčky se sponou na kravatu
- Manžetové knoflíčky elastické
- Manžetové knoflíčky tradiční
- Frakové a smokingové knoflíčky
- Zlaté manžetové knoflíčky
- Manžetové knoflíčky ocel
- Manžetové knoflíčky pro muže
- Manžetové knoflíčky Film a Superhero
- Podle oborů a na objednávku
1. Garance nákupu na Heuréce
2. Ověřeno zákazník z Heuréky
3. Garance nejnižší ceny
4. Doprava po ČR zdarma
5. Dlouholetá tradice prodeje
6. Produkty skladem ihned
7. Možný osobní odběr
8. Soutěže na Facebooku
9. Doprava do 24 hodin
10. Komunikace i o víkendu
11. Vrácení peněz do 1. měsíce
Podle barvy
Manžetové knoflíčky pozlacené obdelníky
Žádné hodnocení. Kód: 0003
Už na první pohled vypadají tyto manžetové knoflíčky elegantně a luxusně. Manžetové knoflíčky jsou obdelníkového tvaru, jsou vyrobeny s pozlacením a propracovány do posledního detailu. Obdélníkový tyvar s proužky jsou vhodné i ke gravírování inciálů.
Nádherné manžetové knoflíčky určené jak pro svatbu, tak také pro sváteční příležitost.
Ideální dárek pro všechny muže. Příležitosti jsou vánoce, narozeniny, promoce, den otců. Je možné také zaslat manžetové knoflíčky v dárkovém boxíku podle výběrů.
E-shop specializovaný na prodej manžetových knoflíčků. Náš eshop má největší výběr manžetových knoflíčků v ČR. Jsou vyráběny z oceli s povrchovou úpravou proti poškození. Manžetové knoflíčky můžete vrátit až 1 měsíc po zakoupení bez udání jakéhokoliv důvodu! Doprava po celé České republice zdarma.
Při nákupu dvou a více kusů manžetových knoflíků získáte slevu 25% ihned! Nejnižší ceny a pestrá nabídka různých druhů stylových manžetových knoflíčků. Doprava po celé České republice zdarma!
Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť.Materiál | Ocel | |
Povrch | lesk | |
Barva | zlatá | |
Rozměr | 20 x 10 mm |