Domů / Novinky / Manžetové knoflíčky jako bonton
Proč nakoupit u nás

1. Garance nákupu na Heuréce

2. Ověřeno zákazník z Heuréky

3. Garance nejnižší ceny

4. Doprava po ČR zdarma

5. Dlouholetá tradice prodeje

6. Produkty skladem ihned

7. Možný osobní odběr

8. Soutěže na Facebooku

9. Doprava do 24 hodin

10. Komunikace i o víkendu

11. Vrácení peněz do 1. měsíce

 

Podle barvy

 

Manžetové knoflíčky černé Černé manžetové knoflíčky

 

Manžetové knoflíčky modré Modré manžetové knoflíčky

 

Manžetové knoflíčky zelené Zelené manžetové knoflíčky

 

Manžetové knoflíčky tyrkysové Tyrkys manžetové knoflíčky

 

 Červené manžetové knoflíčky

 

Manžetové knoflíčky fialové Fialové manžetové knoflíčky

 

Manžetové knoflíčky jako bonton

Pravidla společenského chování jsou celkem rozsáhlá. Pokud jde o oblékání, rozhodně musíme říci, že mezi základ spojený s významnými událostmi patří i manžetové knoflíčky. Nejsou jenom bontonem spojený s posledními několika desítkami let.

Pravidla společenského chování jsou celkem rozsáhlá. Pokud jde o oblékání, rozhodně musíme říci, že mezi základ spojený s významnými událostmi patří i manžetové knoflíčky. Nejsou jenom bontonem spojený s posledními několika desítkami let. Jejich vznik je datován do období 17. století. Už v tu dobu měly velký význam, který přetrval do dnešní doby.

Jak zvolit ty správné?

Že jsou součástí bontonu, to již víte. Ne každý ale tuší, jaký typ zvolit s ohledem na konkrétní událost. Nejprve se podíváme na události slavnostnější. Sem se dokonale hodí takové varianty, které zaujmou. Tedy provedení, které je barevné, je lesklé a třpytivé, nebo je kombinováno s různými druhy vsazených kamenů. Takové variace se hodí na události, jako třeba:

 

Potom je tu ještě druhá kategorie. Manžetové knoflíčky méně výrazné. Tedy menšího provedení, v matných odstínech. Obecně můžeme říci, že se jedná o provedení konzervativní. Takové se hodí primárně do práce, na různé schůzky a jednání.

Důležitá je i sladěnost

Jaký typ vybrat podle události, již víte. Nyní se podívejme i na to, jakou barvu, či konkrétní motiv zvolit v souvislosti s vaším celkovým outfitem. Ukázat, že se umíte oblékat, jde celkem snadno. Stačí myslet na jednu důležitou věc – tou je sladěnost. Konkrétní vzhled můžete ladit třeba k vašim hodinkám, k prstenech na rukách, nebo třeba k vašemu řetízku.

Manžetové knoflíčky na svatbu

Stejně tak je možné manžetové knoflíčky sladit s kravatou či motýlkem, nebo kapesníčkem u saka. Zde už to může být obtížnější. V tomto případě doporučíme koupi hotových setů. Danou trojici lze pořídit v jednotném designu. Pořídíte nejenom vše, co symbolizuje dobře oblečeného gentlemana, ale také zajistíte to, že okolí ohromíte tím, nakolik se vám povedlo manžetový knoflíček sladit s ostatními prvky vašeho společenského oděvu.