Proč nakoupit u nás

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky

 

1. Garance nákupu na Heuréce

2. Ověřeno zákazník z Heuréky

3. Garance nejnižší ceny

4. Doprava po ČR zdarma

5. Dlouholetá tradice prodeje

6. Produkty skladem ihned

7. Možný osobní odběr

8. Soutěže na Facebooku

9. Doprava do 24 hodin

10. Komunikace i o víkendu

11. Vrácení peněz do 1. měsíce

 

Podle barvy

 

Manžetové knoflíčky černé Černé manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky modré Modré manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky zelené Zelené manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky tyrkysové Tyrkys manžetové knoflíčky

 Červené manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky fialové Fialové manžetové knoflíčky

 

Anketa
Co vám u nás chybí?
0 % (0)
0 % (0)

Celkem hlasovalo: 0
Odběr novinek

Manžetové knoflíčky elegance nejen pro muže

A přemýšlely jste někdy nad tím, že manžetové knoflíčky neplní jenom stylovou stránku, nýbrž také historickou? Zní vám to absurdně? Jen se zamyslete u kolika velkých politických prohlášení, inaugurací, zkrátka velkého procenta nejen politických a obchodních záležitostí, které zasáhly do dějin, byly právě manžetové knoflíčky. Má snad tak titěrná ozdoba v sobě nějakou magii či kouzlo? Nebudu přehánět s nadsázkou, ale kouzlo má určitě. Originální avšak vkusný manžetový knoflíček dělá zápěstí elegantnější a ozvláštňuje jakýkoliv model.

Manžetové knoflíčky, jako takové, se poprvé objevily už v šestnáctém století za vlády Ludvíka XIV, avšak do podvědomí širší, a spíše vyšší společnosti se dostaly až v devatenáctém století. Zařadily se k nesmrtelným prvkům dobrého vkusu.

Manžetové knoflíčky jsou vyráběny ke speciálním košilím s dvojitou, tzv. francouzskou manžetou, které mají otvory na knoflíčky po obou stranách, ale – žádné knoflíčky uvnitř. Nošení manžetových knoflíků ke košili s jednoduchou manžetou se dříve dokonce považovalo za společenský prohřešek. Můžeme je tedy snadno rozdělit podle způsobu připínání na „kissing“, tedy takové, které mají konce přitisknuté k sobě a na „barrel style“ a to ty, kdy jeden konec manžety překrývá druhý.

Podívejme se například na slavnou osobnost české politiky. Myslíte-li si, že zvolení pana Zemana prezidentem zapříčinily jeho znalosti, intelekt nebo výborná schopnost slovíčkaření, máte samozřejmě pravdu. Důležitým faktorem však u takovéto osobnosti je sofistikovaný vzhled a proto oblek i zvolené šperky by měly podtrhnout jeho osobitost, dodat mu špetku grácie, což manžetové knoflíčky splňují.

Toto tvrzení se však netýká jen mužů „kravaťáků“, ale také mužů, kteří svůj oblek vezmou na vycházku tak maximálně třikrát do roka, například na ples.

A právě s plesovým obdobím roste poptávka po slušivých střídmých doplňcích.Setkat se můžete s různými, často až šílenými kousky. Návrháře zřejmě nic nezastaví před pokrokem módního průmyslu a vymýšlejí různé způsoby jak přilákat pozornost něčím výrazným, netradiční – a přitom? Přitom tak tradičním! No jen zvažte, napadlo by vás někdy dát zapalovač a manžetový knoflíček dohromady? Jak praktické!

Ale pozor! Neplatí již, že se manžetové knoflíčky musí nosit jen k oblekům a že jsou výhradně mužskou záležitostí. Ženy nezůstávají pozadu – vypadá to totiž skvěle!

 

Pokud jste došly až na samý konec tohoto článku, je vidět, že vás manžetové knoflíčky opravdu zaujaly. Drží vás tedy něco zpátky od koupě? Nakupujte pro manžely, pro bratry, otce, strýce, syny, ale udělejte radost i sobě!