Domů / Novinky / Jak se správně zapínají manžetové knoflíčky na košile
Proč nakoupit u nás

1. Garance nákupu na Heuréce

2. Ověřeno zákazník z Heuréky

3. Garance nejnižší ceny

4. Doprava po ČR zdarma

5. Dlouholetá tradice prodeje

6. Produkty skladem ihned

7. Možný osobní odběr

8. Soutěže na Facebooku

9. Doprava do 24 hodin

10. Komunikace i o víkendu

11. Vrácení peněz do 1. měsíce

 

Podle barvy

 

Manžetové knoflíčky černé Černé manžetové knoflíčky

 

Manžetové knoflíčky modré Modré manžetové knoflíčky

 

Manžetové knoflíčky zelené Zelené manžetové knoflíčky

 

Manžetové knoflíčky tyrkysové Tyrkys manžetové knoflíčky

 

 Červené manžetové knoflíčky

 

Manžetové knoflíčky fialové Fialové manžetové knoflíčky

 

Jak se správně zapínají manžetové knoflíčky na košile

Manžetové knoflíčky nejsou jenom doplňkem společenského oblečení. Jsou určitě i symbolem elegance a toho, že se muž umí správně oblékat. Pokud přemýšlíte nad tím, že si je také pořídíte, je třeba vědět, jak se správně zapínají. Zde je to hlavní, co musíte vědět.

Manžetové knoflíčky nejsou jenom doplňkem společenského oblečení. Jsou určitě i symbolem elegance a toho, že se muž umí správně oblékat. Pokud přemýšlíte nad tím, že si je také pořídíte, je třeba vědět, jak se správně zapínají. Zde je to hlavní, co musíte vědět.

Máte správnou košili?

Pokud je pro vás využití manžetových knoflíčků premiéra, dá se s největší pravděpodobností očekávat, že nemáte ani správnou košili. Kromě knoflíčků tedy investujte i do ní. Takové, která má na konci rukávů manžety, které umožní zapnutí právě pomocí manžetových knoflíčků. Oblíbené jsou dnes košile univerzální, které lze nosit s knoflíčky, u bez nich.

Z vnější strany

Košili máte oblečenu a konce rukávů máte připraveny k navlečení manžetového knoflíčku. Z jaké strany je prostrčit? Vždy je to ze strany vnější. Tím docílíte, že při svěšených rukou bude motiv manžetového knoflíčku vidět, zatímco jeho zapínání bude ze strany vnitřní, tedy u vašeho těla. Základem je trocha šikovnosti, jelikož napoprvé se vám bude zdát, že prostrčení knoflíčku oběma dírkami není jednoduché. Chce to jenom trochu cviku a uvidíte, že se vám daný krok podaří.

Manžetový knoflíček zajistěte

Většina knoflíčků na našem trhu je vyráběna v takzvaném „T“ provedení. To znamená s pohyblivou částí. Tu jednoduše provléknete dírkami manžety, a jakmile je knoflíček na svém místě, pohyblivý konec otočíte. Tím dojde k zajištění knoflíčku na správném místě. V tu chvíli je manžetový knoflíček správně zapnutý a nehrozí, že by se z dírky manžety jakkoliv vyvlékl.

Nezapomeňte na úpravu

To stejné realizujte i u druhého rukávu. Jakmile máte hotovo, je nutná ještě finální úprava. Srovnejte knoflíček do správné polohy, stejně jako upravte i rukáv i samotnou manžetu. Teprve nyní nastává chvíle, kdy si obléknete i sako, ještě jednou vše zkontrolujete a již můžete vyrazit do společnosti.